Aktualności

W Internacie odbył się konkurs 1 z 10 . Wychowankowie mogli sprawdzić swoją wiedzę, a udział w konkursie dał im dużą satysfakcję i możliwość wykazania się w różnych dziedzinach wiedzy. Oto lista wychowanków biorących udział, we wspólnej zabawie :

Wychowankowie mieszkający w internacie  we wtorkowe popołudnie sprawdzali swoje cukiernicze umiejętności.  Wynikiem zajęć kulinarnych, w których uczestniczyli  była pyszna szarlotka, którą zjedli w czasie wieczornego spotkania.  Wesołe rozmowy w miłym towarzystwie i  łakocie  to całkiem fajny plan na wieczór.

„ Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu” to wiedział już Antoni Czechow, rosyjski nowelista i dramaturg żyjący w drugiej połowie XIX w. Już wtedy doceniano jak ważne jest posługiwanie się obcą mową a sam Czechow, jako syn kupca wiedział, jakimi prawami rządzi się rynek pracy.

Wspólne rozmowy i śmiech przy muzyce i płonącym ognisku pozwoliły wychowankom na spędzenie w miłej atmosferze dzisiejszego wieczoru. Młodzież miała okazję lepiej się poznać i pożartować piekąc kiełbaski.

Młodzież mieszkająca pierwszy rok w naszym internacie w dniu dzisiejszym została oficjalnie przyjęta do grona społeczności internackiej.

Dnia 9 września 2018r. rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

Sekcja estetyczno – porządkowa ogłasza

Konkurs na najczystszy pokój w internacie

Przewidziane nagrody!!!

Serdecznie zapraszamy!!!

                                                        

                                                                                                                               Organizator konkursu

  1. Jachewicz

Korzystając z ładnej pogody wychowankowie mieszkający  w internacie wybrali się na rajd pieszy wokół Jeziora Miejskiego. 

Wczoraj w naszym internacie odbyły się pierwsze zajęcia wychowawcze zorganizowane w ramach koła kulinarnego.

W dniu 4 czerwca na terenie szkoły odbyło się ognisko zorganizowane z myślą  o absolwentach klas III mieszkających w Internacie. Ognisko zostało zainicjowane przez Młodzieżową Radę Internatu oraz wych. Agnieszkę Jachewicz. Wspólne biesiadowanie nie mogło obejść się bez pieczenia kiełbasek, rozmów, upominków  i wspólnych zdjęć. Powspominaliśmy, mając nadzieję, że lata spędzone w Internacie miło zapiszą się w pamięci wychowanków. ŻYCZYMY WAM POWODZENIA NA EGZAMINACH I WILEU SUKCESÓW W PRZYSZŁOŚC!