Aktualności

      16 października 2017r. w ramach działań sekcji estetyczno – porządkowej została zorganizowana akcja sprzątania terenu wokół internatu. Młodzież z zaangażowaniem wzięła się do pracy. Pogoda dopisała, więc sprzątanie przebiegało w miłej atmosferze. Akcja miała na celu propagowanie idei dbania o najbliższe otoczenie oraz kształtowanie szacunku dla pracy i poszanowania mienia społecznego.

 

Od 7 października 2017 r. rusza koło kulinarne w internacie „ Żarłoczne chłopaki”. Jak co roku, chętnych na tę formę zajęć nie brakuje. Zajęcia kulinarne to jedno z najbardziej lubianych przez wychowanków form spędzania czasu wolnego, czują się potrzebni i dowartościowani. Zajęcia te rozwijają zainteresowania i umiejętności kulinarne, doskonalą umiejętność zgodnego współdziałania w grupie, wyrabiają poczucie odpowiedzialności za ład i porządek w kuchni oraz uprzyjemniają pobyt wychowanków integrując ich. Zapraszamy do udziału w zajęciach kulinarnych – zapisy w pokoju wychowawców.                                                  

      

 

 

                                                                        Opiekunowie: Agnieszka Jachewicz, Elżbieta Pacek,

Uwaga!

Sekcja estetyczno – porządkowa ogłasza

Konkurs na najczystszy pokój w internacie

Przewidziane nagrody!!!

Serdecznie zapraszamy!!!

 

W dniu 01.06.2017r. rozstrzygnęliśmy organizowany co roku konkurs na NAJCZYSTSZY POKÓJ W INTERNACIE Zespołu Szkół. Starania wychowanków, którzy zdobyli największą ilość punktów w tabeli czystości zostały nagrodzone słodkościami. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom!!!

Nagrodzeni w II semestrze:

Paweł Ksok

Patryk Dziurda

Mariusz Krząstek

Damian Radko

Szabała Patryk

                                                                                                              Opiekunowie sekcji estetyczno- porządkowej:

                                                                                                              Magdalena Kobyłka

                                                                                                              Marzena Walenciuk

 

zwycięzcy

W dniu 22.05.2017r. zorganizowaliśmy akcję sprzątania terenu wokół internatu. Pogoda i dobre nastroje nam dopisały, więc młodzież z zapałem wzięła się do działania. Akcja miała na celu wdrażanie wychowanków do pracy oraz kształtowanie takich cech jak: odpowiedzialność, sumienność, poczucie dyscypliny.

W dniu 24.05.2017.r. absolwenci  klas III naszej szkoły spotkali się na uroczystym pożegnaniu ze szkołą. Niestety aura pokrzyżowała plany i z powodu  deszczu  spotkanie odbyło się na stołówce szkolnej, a nie przy ognisku tak jak było wczesniej zaplanowane.
Była to okazja do  podsumowań oraz wspomnień z lat spędzonych w szkole i internacie.
Oprócz uczniów  kończących szkołę w spotkaniu uczestniczyli młodsi koledzy jak również wychowawcy internatu.
Panie z kuchni przygotowały z tej okazji uroczystą kolację.
 

W dniu 04.04.2017r. odbyła się uroczystość pożegnania maturzystów mieszkających
w Internacie. W miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku wspominaliśmy czas spędzony razem. Na pamiątkę każdy z wychowanków otrzymał wspólną fotografię.


     W dniu 22.03.2017r. w ramach profilaktyki  dzielnicowy asp. Przemysław Okoń przeprowadził pogadankę dla młodzieży internatu na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, skutków używania środków odurzających oraz wykroczeń porządkowych.

To już nasza tradycja. Co roku, przed Wigilią organizowaną w internacie wiele pokoi zmienia wystrój na świąteczny. Pojawiają się kolorowe światełka, papierowe ozdoby oraz inne ciekawe elementy, które niewątpliwie wpływają na pełniejsze przeżycie Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas Wieczoru Wigilijnego dnia 14.12.2016r. ogłosiliśmy listę zwycięzców konkursu na najładniejszą dekorację świąteczną pod hasłem GWIAZDKA 2016.

Lista nagrodzonych:

Pokój 207

Bartek Szałachwij

Jakub Dylon

Alan Moskwa

Przemek Piech

Pokój 106

Patryk Szabała

Konrad Filipczuk

Pokój 102

Andrzej Zalewski

Bartek Romanowski

Pokój 103

Kamil Kowalski

Damian Radko

 

 

                                                               Serdecznie dziękuję za udział w konkursie!

                                                               Wychowawca: Magdalena Kobyłka

 

 

Święta tuż, tuż …

Wspólne ubieranie choinki wraz z młodzieżą.