Aktualności 2017/2018

Zapraszamy do zakwaterowania się w internacie

w dniu 2 WRZEŚNIA 2018 r. tj. NIEDZIELA

od godziny 16.00

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego - godzina 11.00.

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/19 odbędzie się 03.09.2018r. o godzinie 10.00.

Zapraszamy!

Uczniowie klas 1G, 2 M, 3 M Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim wraz z opiekunami - Arturem Ulatowskim i Józefem Woźniakiem udali się dnia 13 czerwca 2018 roku do Lublina na zwiedzanie zakładu URSUS.

• UCZNIOWIE I SŁUCHACZE, KTÓRZY ZAMIERZAJĄ PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU Z KWALIFIKACJI W SESJI STYCZEŃ - LUTY 2019 POWINNI ZŁOŻYĆ DEKLARACJE DO 9 WRZEŚNIA 2018 ROKU.

POKAŻMY DOROSŁYM JAK SIĘ CZYTA KSIĄŻKI!

W Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim 8 czerwca 2018 r. o godz. 1000 nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili ogólnopolską akcję „Jak nie czytam, jak czytam”. Celem akcji jest promocja czytania i książek wśród uczniów, inicjowanie mody na czytanie, wspieranie dzieci i młodzieży aktywnych czytelniczo. Integracja lokalnych środowisk zainteresowanych działaniami na rzecz rozwoju czytelnictwa.

Fotografia jest pokazaniem tego, co widzi osoba stojąca z drugiej strony obiektywu. Jest formą wypowiedzi, dzięki której jednym zdjęciem można przekazać więcej niż tysiącem słów.

Nasi Uczniowie otrzymali nagrody Burmistrza Ostrowa Lubelskiego za bardzo dobre wyniki w nauce. Nagrody otrzymali: Adrian Trendak, Dominik Janasz, Mateusz Kubicki, Piotr Karwacki. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Rozwój kopalni - pewna praca dla Naszych Absolwentów

Fragment "Panoramy Lubelskiej" TVP3 z dnia 19.05.2018r. godz 18.30