LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

kolor

A A A

883731 352x500

 

Książka "Wit" jest dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją świadomość w sprawach społecznych i w kwestii własnego bezpieczeństwa. Książka nie mówi ci, co masz myśleć, ale przypomina o tym, co pomijamy, gdy różne tematy poruszamy. Książka jest apolityczna, nie nakłania do żadnych ideologii i stylów życia, jest krótka, ale pełna wartościowej treści. Przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku, stanowiska i poglądów politycznych czy światopoglądowych.

To nie biografia, nawet jeśli nie znasz bądź nie lubisz twórczości Wita Kasperka, to warto po tę książkę sięgnąć. Ilość porad i ciekawostek zaspokoi każdego, nawet najbardziej żądnych wiedzy. Zamiast mówić o tym, co nas dzieli, pomyślmy o tym, co nas łączy! Z książki wynika, że całkiem fajny z nas naród i kraj niczego sobie mamy, ale spokojnie, nie zabraknie tego, co najbardziej kochamy, czyli narzekania.

2 zł od każdej sprzedanej książki trafi na cele charytatywne. Za każde sprzedane 100 książek jeden egzemplarz zostanie oddany do więziennej biblioteki.
Źródło: lubimyczytać.pl

AF