LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

kolor

A A A

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 stało się faktem. Na uroczystej akademii z tej okazji zgromadzili się nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły ,uczniowie i oczywiście zaproszeni goście.

W trakcie uroczystości dyrektor Krzysztof Wąsala podsumował rok szkolny, podziękował nauczycielom i uczniom za wytężoną pracę. Najlepszym uczniom wręczono nagrody i dyplomy, a wolontariuszom z klasy 3 ZSZ – tegorocznym absolwentom - podziękowano za pracę w SKW.

Ważnym momentem uroczystości było wręczenie absolwentowi Technikum Zawodowego Maciejowi Ożógowi „Przepustki do pracy w LW. Bogdanka S.A.”.

Wręczając to wyróżnienie Agata Warda – dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w L.W. Bogdanka – podkreśliła fakt, że Maciek w pełni zasłużył na wstąpienie do elitarnego grona najlepszych z najlepszych absolwentów szkół górniczych i wyraziła nadzieję, że będzie to właściwy wstęp do kariery zawodowej . Warto wspomnieć, że od tego semestru uczniowie technikum będą się ubiegać o stypendium ufundowane przez „Bogdankę”.

Również Kierownik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Krzysztof Krupa zwrócił uwagę na sukcesy naszych uczniów, wśród których nie zabraknie stypendystów Starosty Powiatu Lubartowskiego.

Po zakończeniu części oficjalnej młodzież z klas trzecich wystąpiła w krótkiej części artystycznej z przesłaniem, aby odpowiedzialnie
i bezpiecznie odpoczywać w czasie wakacji.

Pozostaje więc dobrze wykorzystać upragniony czas wakacyjnego wypoczynku.