LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

kolor

A A A

           Powszechnie wiadomo, że matematyka należy do najtrudniejszych przedmiotów szkolnych i wielu uczniów miewa z nią kłopoty. Są jednak tacy, dla których umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania matematycznych zawiłości to prawdziwa pasja.

Należą do nich Paweł Ksok z klasy 3G oraz Mateusz Raczyński z klasy 3M. W dniu 29 maja wzięli oni udział w VI edycji powiatowego konkursu matematycznego w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, jako najlepsi wyłonieni podczas eliminacji szkolnych. Oprócz uczniów ZS w Ostrowie Lubelskim do konkursu przystąpiła młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia w Kocku, Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie i RCEZ w Lubartowie.

                Tym razem nie udało się zająć miejsca "na podium", ale zmagania odbywały się w miłej atmosferze. Dziękujemy organizatorom - RCEZ w Lubartowie. Uczniom życzymy sukcesów i rozwijania matematycznych pasji.