Przez 3 tygodnie pracowaliśmy nad przygotowaniem dekoracji świątecznych w naszym Internacie. Przedmiotem działań były łańcuchy choinkowe oraz gwiazdy, które zawisły na korytarzach na pierwszym i drugim piętrze, a także na gazetce świątecznej. Pomysły na gwiazdy świąteczne zaczerpnelismy z internetu, jednak staraliśmy się je udoskonalić według własnego gustu. W końcowym etapie działań brało udział wielu uczniów. Jednak wychowawczyni najbardziej doceniła wysiłek i zaangażowanie Dominika Jedruszuka z kl. 1 m., Marcina Wronki z kl. 1 m., Patryka Szabały z kl. 2 z. oraz Pawła Ksoka z kl. 3 m. Uczniowie ci zostaną nagrodzeni. 
Warsztaty miały na celu zintegrowanie młodzieży, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, propagowanie kultywowania zwyczajów i tradycji świątecznych, doskonalenie umiejętności manualnych.
Uczestnikom warsztatów Dziękujemy i Gratulujemy pomysłowości. 
Wychowankowie wraz z organizatorem - 
p. Katarzyną Florek.