30 września obchodziliśmy swoje święto w pięknej scenerii lasów parczewskich. Letnia pogoda prowokowała do opuszczenia szkolnych murów. Wychowawczyni, pani Marta Wasilewska- Dras zaprosiła nas na rajd pieszy Szlakiem Królewskim, prowadzącym do pięknego zakątka naszego regionu – Bobrówki. Przez kilka godzin mogliśmy się napawać pięknem przyrody i łapać ostatnie promienie słońca. Na miejscu czekała nas kolejna niespodzianka- ognisko. Przy wspólnym pieczeniu kiełbasek, wspominaliśmy nasz pierwszy rajd integracyjny i snuliśmy plany na najbliższą przyszłość. Właśnie w pierwszym roku nauki w ostrowskim technikum poznaliśmy to urocze miejsce. Teraz przyszło się nam z nim pożegnać. Za kilka miesięcy pożegnamy też szkołę. To nasz ostatni Dzień Chłopaka w Zespole Szkół. Szkoda upływającego czasu...