28 września wybraliśmy nowy Samorząd, który będzie pełnił swoje obowiązki do końca września następnego roku szkolnego. O stanowisko przewodniczącego Samorządu Szkolnego ubiegało się sześciu uczniów wybranych przez swoje klasy na gospodarzy. Frekwencja wyborcza wynosiła 77, 8 %. Najwięcej głosów zdobył Damian Matusiak z klasy 1 M. Niestety Damian zrzekł się pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji na rzecz Jakuba Dylona z klasy 3 M, który uplasował się na drugiej pozycji i to on będzie w tym roku szkolnym pełnił obowiązki gospodarza szkoły. Jego zastępcą będzie Paweł Ksok, uczeń klasy 3 G. Skład uczniowskich władz dopełni jeszcze Adam Włodarczyk z klasy 2 Z. Dziękujemy „staremu”Samorządowi za całoroczną pracę i przeprowadzenie wyborów. W tym roku stawiamy na doświadczenie i liczymy na aktywność i kreatywność naszych nowych przedstawicieli w szkole.