Nowo wybrany burmistrz Ostrowa Lubelskiego Włodzimierz Kołton otworzył Piknik Rodzinny, który odbył się w niedzielę 9 czerwca w Parku Miejskim.

Organizatorzy imprezy, która przyciągnęła wiele rodzin z dziećmi, postarali się nie tylko o dobrą pogodę, ale też o liczne atrakcje. Scena rozbrzmiewała muzyką, animatorzy zachęcali do wspólnej zabawy, były dmuchańce, malowanie twarzy, ciekawostki naukowe, wjazd na wysoka drabinę strażacką, skoki na gumie, przejażdżki quadem, gry i bogata oferta kulinarna. Wokół parku swoje stoiska rozstawiły instytucje i organizacje z terenu gminy.
Jak co roku, Zespół Szkół również przygotował stoisko promocyjne, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych pod kierunkiem p. Anny Tajer. Mali twórcy w skupieniu wykonywali swoje prace, wykazując się wyobraźnią i kreatywnością. Wszyscy otrzymali nagrody. Panie ze szkolnej stołówki upiekły pyszne słodkości. Rozdawaliśmy ulotki informacyjne, zachęcając do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły.
Piknik udał się znakomicie – było muzycznie, kolorowo i wesoło. Do zobaczenia za rok!