25 kwietnia uczniowie i nauczyciele gościli w murach naszej szkoły ósmoklasistów, którzy przybyli zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół.

Jesteśmy jedyną placówką w powiecie, gdzie można się kształcić nowoutworzonym oddziale przygotowania wojskowego Liceum Ogólnokształcącego oraz w kierunku technik logistyk.
   Z myślą o odwiedzających nas gościach przygotowaliśmy, prócz tradycyjnego zwiedzania wyremontowanego obiektu, bogaty zestaw atrakcji : szkolenie praktyczne na strzelnicy pneumatycznej, doświadczenia techniczne w pracowni OZE, zwiedzanie "sztolni" - ćwiczebnego wyrobiska górniczego, zabawy matematyczne z języka polskiego i angielskiego, druk 3D w pracowniach informatycznych. Pogoda nieco pokrzyżowała nam plany związane z lekcją pilotażu dronem, ale nic straconego, zapraszamy w ponownie w majowe słoneczne dni. Dzień zakończyliśmy "słodką niespodzianką" na stołówce szkolnej.
   W naszej szkole panuje wyjątkowa atmosfera, mamy profesjonalnie wyposażone pracownie, sympatyczną młodzież i wspaniałych nauczycieli.