Z końcem lutego zakończyliśmy zbieranie drobnych monet w ramach akcji „Góra Grosza”, w której szkoła bierze udział już od wielu lat pomagając dzieciom z Domów Dziecka.

W tym roku zebraliśmy 174 zł i 69 groszy. Pieniądze zostały zapakowane w dwie paczki, które łącznie ważyły prawie 16 kg.
Jak co roku Samorząd Uczniowski ogłosił zachęcił uczniów do rywalizacji. Klasa, która uzbierała największą sumę otrzymała talon na 3 dni bez pytania i klasówek a także 20 punktów w konkursie na Superklasę. Po tę nagrodę sięgnęła jedna z najstarszych klas - 5MP, która zebrała 167,66 zł. Drugie miejsce przypadło klasie 1I (53,73 zł) a trzecie 1ME (17,74zł). Pierwszaki otrzymały kolejno 15 i 10 punktów w konkursie oraz talony na dni bez pytania i klasówek. Nagrody zapewne się przydadzą uczniom a pieniądze potrzebującym dzieciom. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili choćby grosik!