We wtorek 13 lutego uczniowie, a także nauczyciele Zespołu Szkół mieli okazję przetestować nowo powstałą strzelnicę pneumatyczną. Reprezentanci klas rywalizowali oddając 3 próbne, a następnie 5 ocenianych strzałów z karabinków pneumatycznych do oddalonego o 10 m celu.

Oczywiście, wszyscy zawodnicy przeszli szkolenie przeprowadzone przez p. Marcina Skrzypka, który dbał o bezpieczny przebieg turnieju. W sąsiedniej sali można było obserwować próby zawodników na ekranie komputera. Okazało się, że wielu strzelców odznacza się celnym okiem i pewną ręką. W kategorii indywidualnej wygrał uczeń klasy 3E IlliaLevkivskyi, II miejsce zdobył Krystian Grymuza z kl. 4Gp, a trzecie – Mateusz Ryszkowski z kl. 5Mp. W rywalizacji klas miejsca na podium zdobyły: pierwsze – 3E, drugie - 1I, a trzecie - 1ME. Najcelniejszym nauczycielem okazał się p. Zenon Dzioch. Walentynkowe prezenty i słodycze trafiły do uczestników. Gratulacje!!!
Następnego dnia Walentynkową Pocztę Życzeń zorganizowała klasa 1I w ramach działań Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń mógł nadać tą drogą życzenia osobie bliskiej sercu. Zabawne wierszyki i czerwone serduszka nieodłącznie towarzyszyły tego dnia uczniom i uczennicom Zespołu Szkół. Tak więc, w tym roku walentynki wypadły naprawdę wystrzałowo!