16 listopada 2023 r. w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów, na której był obecny stypendysta PRM z naszej szkoły Ivan Martyniuk

, uczeń klasy 2E, który w ubiegłym roku szkolnym otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując najwyższą w Technikum Zawodowym w Ostrowie Lubelskim średnią ocen 5,39 i wzorowe zachowanie.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz centralnych, samorządowych, uczelni wyższych, dyrektorzy szkół z terenu województwa lubelskiego oraz nauczyciele i rodzice stypendystów.
Dyplomy wręczali wojewoda lubelski Lech Sprawka, członek Zarządu Województwa Lubelskiego Bartłomiej Bałaban i lubelski kurator oświaty Teresa Misiuk.
Gratulujemy Ivanowi i życzymy powodzenia w rywalizacji o stypendium w bieżącym roku szkolnym.