W dniu 3 października mieszkańcy internatu w Zespole Szkół oddali swoje głosy na reprezentantów Młodzieżowej Rady Internatu. W wyborach wzięło udział 70 uczniów, z których każdy dysponował jednym głosem.

Przewodniczącym MRI został uczeń klasy 2EIvan Martyniuk, który zdobył ponad połowę głosów. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Bartosz Grabowski z klasy 3E, Dominik Gnida z 2E, Daryna Yahodynets z 2HI oraz Jakub Urbaś z 4M. Zgodnie z regulaminem wyborów uczniowie klas maturalnych nie kandydowali.
Mamy nadzieję, że nowo wybrana Młodzieżowa Rada Internatu godnie będzie reprezentować wychowanków na forum szkoły. Gratulujemy! Życzymy im mnóstwa dobrych pomysłów i zaangażowania w działaniu na rzecz mieszkańców internatu!