DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI w Zespole Szkół rozpoczął się od wizyt indywidualnych przyszłych uczniów i ich rodziców. Uczniowie klasy 1G i 3M oprowadzali przybyłych, udzielając im informacji o codziennym funkcjonowaniu szkoły oraz internatu. Atrakcyjnym punktem zwiedzania szkoły okazała się sztolnia.

W tym czasie w obiektach sportowych odbywał się turniej sportowo – obronny dla gimnazjalistów, obejmujący aż 11 konkurencji, spośród których największym zainteresowaniem cieszyło się strzelanie na szkolnej strzelnicy. Najlepsza w klasyfikacji końcowej okazała się drużyna z Gimnazjum w Cycowie (Serdecznie gratulujemy!)

Ostatnim punktem programu było spotkanie obecnych i przyszłych uczniów przy kiełbaskach z grilla .

Następne spotkanie zapewne 1 września.

zaw. sportowo obronne 2018 from ZSOSTROW on Vimeo.