W konkursie czystości udział wzięli wszyscy wychowankowie naszego internatu.

Konkurs ma na celu wdrożenie wychowanków do systematycznego dbania o ład i porządek w pokojach. Mieszkańcy czterech najestetyczniejszych pokoi (101, 109, 206 i 214) zostali nagrodzeni.
   Wychowawcy internatu podkreślają, że konkurs czystości to nie tylko zabawa i rywalizacja, ale przede wszystkim okazja do nauki i kształtowania pozytywnych nawyków. Dbałość o porządek, współpraca w grupie i odpowiedzialność za wspólną przestrzeń to wartości, które internat chce promować wśród swoich wychowanków.
   „Dzięki konkursowi uczniowie nie tylko lepiej się integrują, ale także uczą się, jak ważne jest dbanie o swoje otoczenie. To cenne lekcje, które z pewnością przydadzą im się w dorosłym życiu” – powiedziała pani Agnieszka, jedna z wychowawczyń.
   Zarówno uczniowie, jak i wychowawcy są zgodni – konkurs czystości stał się ważnym elementem życia internatu.
Osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy!