1 października uczniowie klasy 1IL wzięli udział w wycieczce pieszej nad rzekę Bobrówkę, malowniczy zakątek regionu,

który oferuje zarówno piękne widoki, jak i ciekawostki przyrodnicze i historyczne. Rzeka wraz z rozlewiskiem jest miejscem o dużym znaczeniu przyrodniczym i krajobrazowym. Otaczają ją lasy, łąki i tereny podmokłe, które są siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt, w tym rzadkich i chronionych.
   Poza aspektem edukacyjnym, wycieczka była doskonałą okazją do integracji grupy i spędzenia czasu w sposób aktywny. Spacer wśród przyrody, świeże powietrze oraz piękne widoki stworzyły idealne warunki do relaksu i wspólnych rozmów.
   Tego typu wyjazdy to nie tylko forma nauki, ale również szansa na zacieśnianie więzi pomiędzy uczniami, nauczycielami oraz lokalną przyrodą. Wycieczki piesze promują aktywny styl życia i pomagają młodym ludziom oderwać się od codziennych obowiązków szkolnych. Obcowanie z naturą ma pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne, co jest niezwykle ważne w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Uczniowie z pewnością długo będą wspominać ten dzień, pełen wrażeń i nowych doświadczeń.