LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

A A A

Szanowni Państwo, kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, Nauczyciele
i Pracownicy
Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim

 

Po wakacjach stajemy u progu nowego roku szkolnego, pełni zapału, sił, nadziei, ale i pytań o to, jaki będzie ten rok. Pytanie to, a może nawet obawa, towarzyszy z pewnością wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły.

Kochani Pierwszoklasiści! Witam Was serdecznie w naszej szkole i życzę Wam, aby była to piękna przygoda, abyście szybko poczuli się tutaj dobrze i bezpiecznie, a starsi koledzy otoczyli Was przyjaźnią i opieką.

Drodzy Uczniowie klasy czwartej!

Przed Wami rok wytężonej pracy, wielu zadań i obowiązków, ale i z pewnością możliwości odnoszenia sukcesów i pokonywania trudności. Jaki będzie ten rok w największej mierze zależy od Was, od Waszych postaw, motywacji do pracy, Waszego podejścia do obowiązku, jakim jest nauka. To Wy pracujecie na to, jak będzie wyglądała Wasza przyszłość- ta najbliższa, ale i ta dalsza.

Ten rok, który właśnie rozpoczynamy, będzie jednak szczególny dla nas wszystkich, gdyż obowiązuje nas reżim sanitarny. Dlatego proszę wszystkich - Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Pracowników Szkoły o odpowiedzialność i zrozumienie, o przestrzeganie regulaminu, procedur i stosowanie się do zaleceń. Tylko to sprawi, że nasza szkoła będzie miejscem dla nas bezpiecznym i będziemy mogli dobrze wykorzystać ten rozpoczynający się rok szkolny. Niestety, rzeczywistość pokazuje, że nie wszystko można przewidzieć i zaplanować, dlatego jeszcze raz proszę o odpowiedzialność- za siebie i za innych.

Życzę wszystkim Uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, bezpieczny, ale i pracowity, bo wtedy osiągniecie wiele sukcesów.

Drodzy Rodzice!

Na początku tego roku życzę Wam dużo cierpliwości i spokoju oraz wielu powodów do zadowolenia. Liczę na owocną współpracę, a w tym trudnym czasie – na szczególne wsparcie. To od nas – nauczycieli i rodziców - zależy w dużej mierze bezpieczeństwo młodzieży - Waszych dzieci.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Życzę Wam siły i wytrwałości w podejmowanych działaniach, satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z jej efektów.

Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo i takiego bogactwa życzę nam wszystkim jak najwięcej.

Ryszard Smerdel

Dyrektor Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim

 

Poniżej informacje o Zebraniu Rodziców.

Załączniki:
Pobierz plik (Zebranie Rodziców 25 września 2020 RW.doc)Zebranie Rodziców 25 września 2020 RW.doc31 kB27 Pobieranie