21 kwietnia w słoneczny poranek społeczność Zespołu Szkół „otworzyła drzwi” swojej szkoły dla gości, którzy mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i licznymi atrakcjami przygotowanymi przez uczniów i nauczycieli.

Zaszczycili nas swoją obecnością uczniowie pobliskich szkół podstawowych wraz z opiekunami i rodzicami. Gościliśmy ósmoklasistów z Ostrowa Lubelskiego, Uścimowa, Świerszczowa, Ludwina, Zezulina, Kaznowa.

Na odwiedzających mury naszej szkoły czekał bogaty program : strzelanie do celu, sterowanie dronem, wydruk 3D, prezentacja pracowni OZE, laboratorium spawacza, zwiedzanie mini kopalni, prezentacja internatu i smaczna niespodzianka przygotowana przez naszą kuchnię.

Wszystkim dopisywały dobre nastroje, a nasi wychowankowie okazali się świetnymi przewodnikami. Zapraszamy do Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim !