LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

kolor

A A A

Drodzy Absolwenci 

Technikum Zawodowego

w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim!

            30 kwietnia to dzień zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Niezwykłe to zakończenie i w trudnym czasie pandemii. Nie możemy Was pożegnać uroczystą akademią, dlatego pragniemy skierować do Absolwentów kilka ciepłych słów.

            Dyrektor Ryszard Smerdel, wychowawczyni Aneta Frelich oraz całe Grono Pedagogiczne gratulują Wam pomyślnie zakończonej czteroletniej edukacji, pozytywnych wyników egzaminów zawodowych, które podniosą  Wasze kwalifikacje na rynku pracy.

            Lata edukacji w naszej szkole przyniosły Absolwentom klasy 4G wiele sukcesów, choćby  stypendia Lubelskiego Węgla "Bogdanka" za bardzo dobre wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych, zwycięstwo w "Konkursie o bezpieczeństwie i higienie pracy". Dwukrotnie byliście również laureatami Turnieju " Młodzież zapobiega pożarom". Mieliście możliwość poszerzenia swoich horyzontów poprzez wyjazdy na wycieczki edukacyjne do Krakowa, Wieliczki na Akademię Górniczo Hutniczą i do Enea Wytwarzanie - Elektrowni Kozienice w Świerżach Górnych. Rozwijaliście wrażliwość społeczną poprzez działalność  na rzecz innych ludzi w Szkolnym Kole Wolontariatu. Były też i smutne chwile, ale one szybko zacierają się w pamięci.

            My pedagodzy dokładaliśmy wszelkich starań by dobrze przygotować Was do startu w dorosłe życie i położyliśmy mocne podwaliny, byście mogli osiągać sukcesy w pracy zawodowej.

            Wy daliście nam swój młodzieńczy entuzjazm i radość życia. Obdarzyliście nas zaufaniem. Mamy nadzieję, że będziecie wspominać szkolne lata z radością i czułym rozrzewnieniem, a nas nauczycieli i wychowawców - z szacunkiem i życzliwością.

            Życzymy Wam sukcesów  na szczeblach kariery zawodowej, na egzaminie maturalnym, w dalszej edukacji i w życiu osobistym.

Zakończmy słowami piosenki z Męskiego Grania :

"Życzymy sobie i Wam, by nas było stać na święty spokój

Szczęścia ile się da, miłości w bród

Mądrych ludzi wokół..."

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim

Załączniki:
Pobierz plik (4g.pdf)Maturzyści233 kB40 Pobieranie