LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

kolor

A A A

Starosta Lubartowski Ewa Zybała przyznała stypendia uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy w I semestrze roku szkolnego 2020/2021 uzyskali wysoką średnią ocen -  co najmniej 5,0 oraz wzorowe zachowanie. Wśród laureatów znalazło się troje uczniów Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim: Gracjana Dziadko, Hubert Kaczmarczyk z kl. 2G oraz Adrian Olszak z kl. 3M.

Warto przypomnieć, że laureatami są nie po raz pierwszy. To nie tylko indywidualne predyspozycje, ale wysiłek i pracowitość nagrodzonych sprawia, że końcowy efekt jest tak spektakularny i zasługuje na wyróżnienie. Gratulujemy stypendystom i życzymy, aby ich postawa stała się inspiracją dla innych koleżanek i kolegów! Z powodu pandemii tym razem zrezygnowano z tradycyjnego wręczanie dyplomów w Sali Rycerskiej Pałacu Sanguszków w Lubartowie. Uczniowie ZS odebrali dyplomy i gratulacje od dyrektora Ryszarda Smerdla podczas stacjonarnych zajęć warsztatowych.

 

IMG 20210312 WA0001  starost    received 506519574086798