10 powodów, dla których warto uczyć się w Zespole Szkół:

1. Mamy wysoką zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

2. Technikum Zawodowe Zespołu Szkół w zawodzie Technik Mechanik znajduje się na 4 miejscu w rankingu najlepszych ponadgimnazjalnych szkół w kraju.

3. Wśród uczniów Zespołu Szkół są wyróżnieni Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

4. Od wielu lat uczestniczymy w ogólnopolskim konkursie "O złotą lampkę górniczą", a w roku szkolnym 2011/2012 zwyciężyliśmy!

5. Jako jedyna placówka we Wschodniej Polsce dysponujemy bogatym zapleczem potrzebnym do kształcenia w zawodzie górnika.

6. Kształcimy - zarówno w systemie dziennym, jak i zaocznym - w atrakcyjnych na rynku pracy  i dających możliwość dalszego rozwoju zawodach.

7. Nasi uczniowie odnoszą sukcesy sportowe! Między innymi:

I miejsce na Mistrzostwach Powiatu; Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach; II miejsce siatkarzy na Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej w Lubartowie.

8. Jesteśmy szkołą przyjazną i bezpieczną. Wszystkie obiekty Zespołu Szkół są całodobowo monitorowane.

9. W naszej szkole jest Internat!

10. Ze względu na bardzo dobre zaplecze do dyscyplin plenerowych (pełnowymiarowa strzelnica, boisko szkolne z trybunami, zestawy do gry w paint-ball) to u nas od kilku lat odbywają się zawody "Sprawni jak żołnierze"!

Przyjdź 24 i 25 marca 2015r. na Drzwi Otwarte Szkoły

i przekonaj się co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy!