SPOTKANIE Z POLICJĄ

24 września  w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim odbyło się spotkanie młodzieży klas pierwszych z funkcjonariuszami policji-  młodszym aspirantem Przemysławem Okoniem, dzielnicowym miasta i gminy Ostrów Lubelski oraz z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, aspirantem Grzegorzem Mazusiem, zajmującym się problematyką nieletnich. Spotkanie miało charakter prewencyjny. Policjanci starali się uświadomić rozpoczynającym naukę w naszej szkole uczniom konsekwencje niewłaściwych zachowań takich jak: drobna kradzież czy prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu. Jednocześnie informowali o tym, jak brzemienne w skutkach bywają młodzieńcze wybryki, które rzutują na całe późniejsze dorosłe życie człowieka, dlatego już teraz warto zadbać o nieposzlakowaną opinię. Prelekcja połączona była z projekcją filmu „Więzienie- stracony czas.”