DRUŻYNA POŻARNICZA ZESPOŁU SZKÓŁ W OSTROWIE LUBELSKIM ZWYCIĘSKA!

W niedzielę, 8 czerwca, na boisku sportowym w Sernikach odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek OSP. Rywalizowały ze sobą drużyny kilku gmin Powiatu Lubartowskiego.  W zawodach wzięła również grupa strażacka z Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim przygotowywana przez pana Józefa Woźniaka. Drużyna młodych druhów w składzie: Jarosław Bazeła, Radosław Fiutka, Kamil Czarnata, Piotr Kubik, Damian Rycak, Jakub Orłowski, Grzegorz Korzeniowski, Adrian Prącik i Adam Uchański wykazała się dobrym przygotowaniem, sprawnością fizyczną oraz umiejętnością współpracy. Zawody rozegrane zostały w konkurencji sztafeta pożarnicza 7 x 50 m. z przeszkodami, konkurencji ćwiczenie bojowe oraz musztra. Nasi reprezentanci niepokonani byli w ćwiczeniach bojowych.

Wszystkie te elementy złożyły się na sukces uczniów Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim, którzy wywalczyli I miejsce w Gminie Ostrów Lubelski. Sukces cieszy tym bardziej, że podopieczni pana Józefa Woźniaka okazali się lepsi od drużyn, które od lat znajdują się w czołówce zawodów sportowo- pożarniczych. Jednocześnie dowodzi, że nie ma rzeczy niemożliwych, gdy działa się wspólnie.

Opiekunowi grupy oraz samym zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy.