obraz 2021 03 26 081706

"Kiedy Twoja złość krzywdzi dziecko"
Autor: Matthew McKay, Kim Paleg, Patrick Fanning, Dana Landis
Złość to naturalna emocja, którą przeżywa każdy rodzic. Problem pojawia się, gdy to silne uczucie zaczyna negatywnie oddziaływać na naszych bliskich. W tej sytuacji dorośli często zastanawiają się, jak radzić sobie ze złością. Nie chcą przecież wyrządzać mu emocjonalnych czy fizycznych krzywd. Dlatego jeśli masz trudności z kontrolowaniem krzyku lub w wielu sytuacjach czujesz się bezradny i bliski wybuchu, koniecznie przeczytaj ten poradnik. "Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko" pozwoli ci spojrzeć na stresujące wydarzenia z zupełnie innej perspektywy.
Książka, której autorami jest zespół psychologów. Ich zamierzeniem było przekazać rodzicom praktyczne wskazówki, by mogli oni krok po kroku uwolnić się od destrukcyjnego wpływu gniewu i zamienić go na pełen szacunku dialog.
Bardzo praktyczny poradnik dla rodziców zmagających się z destrukcyjnymi wybuchami złości. Klarownie objaśnia mechanizmy prowadzące do gwałtownych reakcji i uczy technik radzenia sobie z nimi. Daje narzędzia do pracy nad sobą, wspiera i uświadamia. Lektura obowiązkowa dla tych, których dzieci doprowadzają czasem do szewskiej pasji.
źródlo:natuli.pl

AF