Kolejne rozdanie stypendiów "Bogdanki" już za nami.

25 września 2019 roku prezes Lubelskiego Węgla Adam Partyka, wręczył stypendia najlepszym uczniom szkół partnerskich "Bogdanki".

Wśród nich jedenastu uczniom Zespołu Szkół.

Zwracając się do zebranych, Prezes podkreślał, że liczba stypendystów ciągle rośnie, co napawa optymizmem zarówno zarząd prężnie rozwijającej się kopalni, jak i przyszłych pracowników, którzy w ten sposób torują sobie drogę do dobrej pracy, a nawet kariery zawodowej.

Po wręczeniu stypendiów młodzi przyszli górnicy wysłuchali krótkiej prelekcji na temat zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w pracy górnika, wygłoszonej przez p. Pawła Janowskiego, absolwenta Technikum Górniczego w Ostrowie Lubelskim, a obecnie inżyniera d/s elektrycznych w Lubelskim Węglu.

Spotkanie zostało zwieńczone tradycyjnym już zdjęciem.