Turniej odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim w dniu 12 grudnia 2017r. Do udziału zgłosiło się 6 drużyn z miejscowości: Urszulin, Cyców, Niedźwiada, Wyryki, Uścimów oraz Ostrów Lubelski.

Na początku zawodów rozegrano mecze w dwóch grupach. W pierwszej grupie znalazły się miejscowości: Niedźwiada, Uścimów, Cyców natomiast w drugiej: Ostrów, Wyryki i Urszulin. W grupach grano systemem „każdy z każdym” i w ten sposób rozegrano sześć meczy. Za wygrany mecz drużyna otrzymywała 3 pkt., za remis 1 pkt., za przegraną 0 pkt. Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji. Siódmy mecz o piąte miejsce grały drużyny z Cycowa oraz Urszulina, zakończył się on wynikiem 0:3 dla zawodników z Urszulina. W kolejnym meczu Uścimów okazał się być lepszy od Wyryk i zdobył trzecie miejsce (wynik 3:1). Mecz finałowy odbył się pomiędzy zawodnikami z Niedźwiady oraz Ostrowa Lubelskiego. Pomimo wyrównanej gry i zaciętej rywalizacji, piłkarzom z Ostrowa udało się pokonać rywali, strzelić aż cztery bramki i zdobyć mistrzostwo turnieju. Zawody zakończyły się wręczeniem dyplomów, pucharów oraz nagród dla uczestników zawodów. Naszym sponsorem turnieju był RG „Bogdanka”, za co serdecznie dziękujemy.