Miło nam poinformować społeczność szkolną, iż w dniu 3 grudnia 2017 roku
Szkolne KołoWolontariatu przy Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim prowadzone pod opieką pani pedagog Ewy Buni, na uroczystej gali w Lublinie otrzymało WYRÓŻNIENIE

„Za działania na rzecz lokalnego środowiska, aktywność i oddanie z jakim włącza się różne akcje.

Za radość i uśmiech z jakim działa młodzież.

Za to, że są wszędzie tam , gdzie ktoś potrzebuje ich pomocy.

Za kreatywność dzięki której znajdują wyjście z najtrudniejszych sytuacji.”

Przedstawiciele wolontariuszy uczniowie klas 4G i 4M: Dawid Giza, Patryk Kowalczyk, Paweł Kuzioła, Bartłomiej Romanowski, Damian Radko otrzymali dyplom i pamiątkową grafikę Lublina z rąk Dyrektora Centrum Wolontariatu w Lublinie pana Jacka Wnuka oraz ks. Mieczysława Puzewicza.

Cieszy nas fakt, że zaangażowanie, dobre serca nasz wychowanków i wrażliwość na potrzeby innych zostały dostrzeżone na forum całego regionu Lubelszczyzny.

Uroczystą Galę Wolontariatu uświetniły występy międzynarodowego bendu muzycznego, występ tancerzy latynoamerykańskich, oraz dialogi kabaretowe. Młodzież doskonale się bawiła pomimo późnych godzin wieczornych.

Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIATU życzymy wszystkim ludziom dobrej woli owocnej pracy i radości nawet z najmniejszych sukcesów. By dobro zawsze do Was wracało!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        A.F