W sobotę 25 listopada odbyło się spotkanie amatorskich drużyn piłkarskich reprezentujących absolwentów – pracowników Lubelskiego Węgla „Bogdanka” z drużyną uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół. Mecz rozegrano w czterech rundach , a rywalizacja była wyjątkowo zacięta.

Szala zwycięstwa przechylała się to w jedną, to w drugą stronę. Błyskawiczne tempo meczu sprawiło, że widzowie oglądali świetny spektakl z licznymi atakami. Obrońcy drużyn czujnie reagowali na szarże przeciwnika. Po trzeciej rundzie gospodarze wygrywali 4:3. Ostatnia kwarta meczu zdecydowanie należała do gości. Absolwenci , motywowani przez trenera p. Dawida Ossowskiego, nie tylko wyrównali, ale doprowadzili do przewagi trzech bramek(8:5). Tej straty drużynie gospodarzy nie udało się już odrobić. W rezultacie, mecz zakończył się wynikiem 8:7. Sędzią meczu był p. Tadeusz Wiśniewski, który bezlitośnie sygnalizował wszystkie faule zawodników. Puchar i nagrody zostaną wręczone na oficjalnych obchodach górniczego święta w naszej szkole 12 grudnia, o czym niebawem napiszemy.

mecz o puchar Prezesa LWB from ZSOSTROW on Vimeo.