Tradycją jest, aby co roku we wrześniu odbywały się otrzęsiny. Z tego względu 26.09.2017 zorganizowaliśmy w Internacie Zespołu Szkół zabawy, by przyjąć nowy narybek  w poczet mieszkańców. Uczestników w drzwiach sali gimnastycznej przywitali wychowawcy internatu wraz z Panią Kierownik Elżbietą Pacek oraz koledzy ze starszych klas, którzy przygotowali zabawy i konkursy.

W obecności Wicedyrektor ZS Pani Lucyny Włodarczyk oraz wychowawczyni klasy Ig Pani Aneta Frelich nowi mieszkańcy zmierzyli się m.in. z takimi konkurencjami, jak: pokaz mody, koci taniec, test znajomości sloganu górniczego, konkurs wokalny. Impreza przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Elementem zwieńczającym była uroczysta przysięga nowoprzyjętych wychowanków. Uroczystość zintegrowała całą społeczność internatu, pozwoliła wychowankom klas pierwszych zaadaptować się do nowego otoczenia i bezboleśnie przejść do internackiej braci...

                                               Dziękujemy za wspaniałą zabawę!