Aktualności 2017/2018

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/18

Nasi Uczniowie otrzymali nagrody Burmistrza Ostrowa Lubelskiego za bardzo dobre wyniki w nauce. Nagrody otrzymali: Adrian Trendak, Dominik Janasz, Mateusz Kubicki, Piotr Karwacki. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego - godzina 11.00.

Uczniowie klas 1G, 2 M, 3 M Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim wraz z opiekunami - Arturem Ulatowskim i Józefem Woźniakiem udali się dnia 13 czerwca 2018 roku do Lublina na zwiedzanie zakładu URSUS.

POKAŻMY DOROSŁYM JAK SIĘ CZYTA KSIĄŻKI!

W Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim 8 czerwca 2018 r. o godz. 1000 nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili ogólnopolską akcję „Jak nie czytam, jak czytam”. Celem akcji jest promocja czytania i książek wśród uczniów, inicjowanie mody na czytanie, wspieranie dzieci i młodzieży aktywnych czytelniczo. Integracja lokalnych środowisk zainteresowanych działaniami na rzecz rozwoju czytelnictwa.