LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

kolor

A A A

   WhatsApp Image 2021 06 09 at 08.22.40 1 czerwca 2021 r. w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim odbył się DZIEŃ SPORTU, zorganizowany przez nauczyciela wychowania fizycznego pana mgra Mirosława Drasa przy pomocy uczniów z klasy 2M Technikum Mechanicznego. Imprezę otworzył Dyrektor Szkoły pan mgr inż. Ryszard Smerdel, życząc wszystkim udanej zabawy i sportowej rywalizacji.

    W rozgrywkach futbolowych wzięli udział reprezentanci poszczególnych klas. Pozostała młodzież dopingowała swoich kolegów.

    Było głośno, miło i wesoło. Wszyscy dobrze się bawili. Ostatecznie rywalizację w piłce nożnej wygrała reprezentacja klasy 1M Technikum Mechanicznego. Kolejne miejsca zajęli uczniowie klasy 2M Technikum Mechanicznego,2Mp Technikum Mechanicznego i 2Gp Technikum Górniczego. Wszyscy otrzymali gratulacje i gromkie brawa.

    Szkolne zawody sportowe zrealizowały pokładane w nich cele. Ponownie zintegrowały młodzież po pandemicznej przerwie w stacjonarnym kształceniu, poprawiły psychofizyczną kondycję uczniów utraconą w efekcie kilkumiesięcznego a przymusowego pobytu w czterech ścianach domów oraz pozwoliły piłkarzom i kibicom zrzucić parę zbędnych (kilo)gramów.

JS