LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

kolor

A A A

   Mimo reżimu sanitarnego młodzież internatu nie zrezygnowała z kultywowania długoletniej tradycji przyjmowania pierwszaków do swojego grona. Otrzęsiny Internackie, co prawda w skromniejszej formie, ale zgodnie z nowymi zasadami - odbyły się w środę 23 września podczas kolacji, która tym samym otrzymała uroczystą oprawę. Kandydaci zawsze poddawani są wymyślnym próbom. Tym razem wychowankom- uczniom klasy 1M – udało się udowodnić, że m.in. prawidłowo piją mleko bez używania rąk. Wszyscy otrzymali słodkie prezenty, a po złożeniu ślubowania - medale z napisem: PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY! Medale zostały własnoręcznie wykonane przez ich starsze koleżanki, które bardzo zaangażowały się w przygotowanie uroczystości.
Teraz pierwszoklasiści mogą już czuć się pełnoprawnymi mieszkańcami internatu. Życzymy im, aby nawiązali tu prawdziwe przyjaźnie, a pobyt w internacie był dla nich radosny i inspirujący. Powodzenia!

A.J.