LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

A A A

W piątek 4 września w Sali Rycerskiej Pałacu Sanguszków w Lubartowie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Starosty Lubartowskiego najlepszym uczniom z całego powiatu. Wyróżnieni odebrali gratulacje i życzenia z rąk Pani Starosty Ewy Zybały. Wśród nagrodzonych nie zabrakło uczennic i uczniów z Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim.

Aby zostać stypendystą, uczeń musi uzyskać średnią ocen co najmniej 5,0 i wzorowe zachowanie. Stypendium jest przyznawane semestralnie. Za II semestr roku szkolnego 2019/2020 stypendia otrzymali:

Adrian Olszak z klasy 3M,
Monika Kisiel, Jagoda Granat, Adrian Lemke z 3G,
Gracjana Łucja Dziadko, Hubert Kaczmarczyk z 2G,
Jakub Jóźwiak z 2M,
Michał Lutomski z 2Mp
.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

JG