LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

A A A

KONIEC ROKU W CIENIU PANDEMII…

„Będziemy kiedyś o tym opowiadać naszym wnukom…”, komentowali uczniowie, którzy zjawili się w murach Zespołu Szkół w piątek 26 czerwca, aby zakończyć rok szkolny 2019/2020.

Wszyscy wyposażeni w maseczki przekraczali szkolne progi, nie zapominając o skorzystaniu z płynu dezynfekującego ustawionego przy każdym wejściu. Klasa 1G miała szansę w całości spotkać się z wychowawczynią w sali gimnastycznej, bo tam można było zachować konieczny dystans. Pozostali uczniowie otrzymywali świadectwa podzieleni na grupy, w różnych salach i o różnych godzinach. Nie odbyła się tradycyjna akademia, ale miło było znów zobaczyć uczniów w szkole! „Tak się stęskniliśmy za szkołą, kolegami, nauczycielami – wreszcie widzimy się w realu”, mówili ci, których kilka miesięcy wcześniej trudno byłoby posądzić o tak entuzjastyczne stwierdzenia. I uczniom, i nauczycielom bardzo zależało, by mimo niecodziennej sytuacji, zakończyć rok szkolny w życzliwej i uroczystej atmosferze. Były odświętne stroje, nagrody, kwiaty i słodycze. Jakbyśmy wszyscy chcieli zrekompensować sobie ten dziwny czas… Choć nie można się było spontanicznie uściskać, życzyliśmy sobie udanych wakacji, na które w pełni zasłużyliśmy. Wszyscy wyrażali nadzieję, że we wrześniu spotkamy się „w realu”!

Warto wyróżnić uczniów, którzy nie szczędzili wysiłków, aby otrzymać świadectwo ozdobione biało-czerwonym paskiem:

Adrian Olszak, Andrzej Bzoma, Hubert Wawrzyńczuk z klasy 2M,

Monika Kisiel, Jagoda Granat, Adrian Lemke z klasy 2G,

Hubert Kaczmarczyk, Gracjana Dziadko, Łukasz Okoń z 1G,

Martyna Piekarz z 1Gp,

Jakub Jóźwiak z 1M,

Michał Lutomski z 1Mp.

Gratulujemy sukcesów w nauce.

Do zobaczenia we wrześniu! A teraz … WAKACJE!!!

                                                                                                                                  JG

 

W załaczniku listy z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020:

Starosty Lubartowskiego - Ewy Zybały,

Dyrektor Lucyny Włodarczyk.

 

Załączniki:
Pobierz plik (list Pani Dyrektor.pdf)list Pani Dyrektor.pdf816 kB58 Pobieranie
Pobierz plik (List Pani Starosty.pdf)List Pani Starosty.pdf69 kB31 Pobieranie